top of page
  • Zdjęcie autoraJanusz Wyląg

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych wspiera projekt społeczny "Prawo Quia Omnis" w ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii"

Z przyjemnością informujemy, że nasza kancelaria wspierała projekt społeczny "Prawo Quia Omnis", realizowany w ramach prestiżowej olimpiady "Zwolnieni z Teorii" w okresie od kwietnia do sierpnia br. Projekt ten miał na celu szerzenie wiedzy na temat prawa wśród młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieletnich.

"Prawo Quia Omnis" to innowacyjna inicjatywa, która poprzez różnorodne działania edukacyjne, ma na celu podniesienie świadomości prawnej wśród społeczeństwa ze szczególnym naciskiem na dzieci i młodzież. Projekt realizowany był za pośrednictwem kampanii na Instagramie, gdzie regularnie publikowano edukacyjne treści, oraz poprzez organizację spotkań w szkołach. Podczas tych spotkań uczniowie mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat swoich praw i obowiązków jako nieletni, a także zyskać praktyczną wiedzę na temat prawa.

Cieszymy się, że mogliśmy wspierać młodzież w ich dążeniach do edukacji i rozwoju. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom, jak "Prawo Quia Omnis", młodzi ludzie będą lepiej przygotowani do świadomego i odpowiedzialnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Projekt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczniów i nauczycieli, a jego innowacyjne podejście do edukacji prawnej zyskało szerokie uznanie. Kampania na Instagramie, prowadzona z dużą starannością i zaangażowaniem, przyciągnęła dziesiątki obserwujących, którzy regularnie korzystali z publikowanych materiałów edukacyjnych.

Jesteśmy dumni, że nasza kancelaria mogła być częścią tego wartościowego projektu i wspierać młodych ludzi w ich edukacyjnej podróży. Liczymy na dalszą współpracę i kontynuację działań mających na celu podnoszenie świadomości prawnej wśród młodzieży.

 8 wyświetleń0 komentarzy

Commentaires


bottom of page