top of page

Adwokaci Piekary Śląskie


Nasi prawnicy w Piekarach Śląskich działają na potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Pozwala nam na to liczna kadra specjalizująca się wielu dziedzinach prawa. W jakich obszarach jesteśmy w stanie świadczyć usługi? Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc w sprawach związanych między innymi z prawem gospodarczym, spadkowym czy rodzinnym. Oprócz tego pomagamy właścicielom spółek i firm w przekształceniach, przygotowywaniu umów lub dokumentacji przetargowej. Bogate doświadczenie i szeroka wiedza sprawia również, że wykonujemy audyty prawne, których zadaniem jest na przykład zbadanie kompletności i zgodności z przepisami prawa dokumentów audytowanego podmiotu. W przypadku chęci nawiązania współpracy z naszą kancelarią, prosimy o kontakt. Specjalizujemy się między innymi w udzielaniu porad prawnych, reprezentowaniu Klientów przed sądem, a także w przygotowywaniu zażaleń, apelacji i wniosków o kasację.
 

Doświadczenie prawników z Piekar Śląskich


Niezwykle istotne w zawodzie prawnika jest posiadanie doświadczenia. Często jest ono kluczowe dla ostatecznego rozstrzygnięcia sprawy. Adwokat, który uczestniczył w wielu rozprawach, z pewnością będzie potrafił dostrzec dodatkowe szczegóły, które mogą pozwolić wygrać sprawę reprezentowanemu przez prawnika podmiotowi. Jeśli zatem zależy Państwu na obsłudze na najwyższym poziomie, warto znaleźć kancelarię, która w przeszłości prowadziła podobne sprawy. Bez wątpienia będzie to miało pozytywny wpływ na jej przebieg. To właśnie dzięki doświadczeniu naszych prawników z Piekar Śląskich, wielu Klientów docenia pracę, którą dla nich wykonujemy. Na sukces, którym zakończyło się wiele spraw reprezentowanych przez nas podmiotów, wpływ miało również nieszablonowe podejście adwokatów, a także wyjście poza utarte schematy. Nie bez znaczenia dla jakości naszych usług pozostaje również liczne grono prawników, które pozwala nam spojrzeć z wielu perspektyw na problem jednego Klienta.
 

Jak przebiega współpraca z nami?


Dla wielu Klientów nawiązanie współpracy z naszą kancelarią oznacza pierwszy kontakt z adwokatem. Jeśli nie mają Państwo doświadczenia w dziedzinie prawa, nie musicie obawiać się  braku znajomości przepisów. Naszą rolą jest bowiem zaznajomienie Państwa z zagadnieniami pozwalającymi na rozwiązanie problemu, z którym się do nas zgłaszacie. W tym celu, każdą wizytę rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu, który pozwoli nam bliżej zapoznać się z Państwa sprawą. Na tej podstawie wspólnie ustalimy dalszy kierunek działania. Niezależnie od tego czy jest to sprawa z zakresu prawa spadkowego, gospodarczego lub pracy, podejmiemy możliwie najlepsze kroki w celu uzyskania pozytywnego finału sprawy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że z usług naszej kancelarii korzystają również przedsiębiorcy. W tym przypadku wstępna rozmowa pozwala nam na zebranie niezbędnych informacji, na podstawie których nakreślamy plan czynności, które przeprowadzimy czy to na potrzeby Państwa firmy, czy reprezentując Was przed sądem.

bottom of page