Adwokaci Piekary Śląskie


Nasi prawnicy w Piekarach Śląskich działają na potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Pozwala nam na to liczna kadra specjalizująca się wielu dziedzinach prawa. W jakich obszarach jesteśmy w stanie świadczyć usługi? Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc w sprawach związanych między innymi z prawem gospodarczym, spadkowym czy rodzinnym. Oprócz tego pomagamy właścicielom spółek i firm w przekształceniach, przygotowywaniu umów lub dokumentacji przetargowej. Bogate doświadczenie i szeroka wiedza sprawia również, że wykonujemy audyty prawne, których zadaniem jest na przykład zbadanie kompletności i zgodności z przepisami prawa dokumentów audytowanego podmiotu. W przypadku chęci nawiązania współpracy z naszą kancelarią, prosimy o kontakt. Specjalizujemy się między innymi w udzielaniu porad prawnych, reprezentowaniu Klientów przed sądem, a także w przygotowywaniu zażaleń, apelacji i wniosków o kasację.
 

Doświadczenie prawników z Piekar Śląskich


Niezwykle istotne w zawodzie prawnika jest posiadanie doświadczenia. Często jest ono kluczowe dla ostatecznego rozstrzygnięcia sprawy. Adwokat, który uczestniczył w wielu rozprawach, z pewnością będzie potrafił dostrzec dodatkowe szczegóły, które mogą pozwolić wygrać sprawę reprezentowanemu przez prawnika podmiotowi. Jeśli zatem zależy Państwu na obsłudze na najwyższym poziomie, warto znaleźć kancelarię, która w przeszłości prowadziła podobne sprawy. Bez wątpienia będzie to miało pozytywny wpływ na jej przebieg. To właśnie dzięki doświadczeniu naszych prawników z Piekar Śląskich, wielu Klientów docenia pracę, którą dla nich wykonujemy. Na sukces, którym zakończyło się wiele spraw reprezentowanych przez nas podmiotów, wpływ miało również nieszablonowe podejście adwokatów, a także wyjście poza utarte schematy. Nie bez znaczenia dla jakości naszych usług pozostaje również liczne grono prawników, które pozwala nam spojrzeć z wielu perspektyw na problem jednego Klienta.
 

Jak przebiega współpraca z nami?


Dla wielu Klientów nawiązanie współpracy z naszą kancelarią oznacza pierwszy kontakt z adwokatem. Jeśli nie mają Państwo doświadczenia w dziedzinie prawa, nie musicie obawiać się  braku znajomości przepisów. Naszą rolą jest bowiem zaznajomienie Państwa z zagadnieniami pozwalającymi na rozwiązanie problemu, z którym się do nas zgłaszacie. W tym celu, każdą wizytę rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu, który pozwoli nam bliżej zapoznać się z Państwa sprawą. Na tej podstawie wspólnie ustalimy dalszy kierunek działania. Niezależnie od tego czy jest to sprawa z zakresu prawa spadkowego, gospodarczego lub pracy, podejmiemy możliwie najlepsze kroki w celu uzyskania pozytywnego finału sprawy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że z usług naszej kancelarii korzystają również przedsiębiorcy. W tym przypadku wstępna rozmowa pozwala nam na zebranie niezbędnych informacji, na podstawie których nakreślamy plan czynności, które przeprowadzimy czy to na potrzeby Państwa firmy, czy reprezentując Was przed sądem.