top of page

Prawnik Pszczyna

Pomoc prawnika często okazuje się potrzebna nie tylko w przypadku popełnienia przestępstwa lub bycia jego ofiarą. Niejednokrotnie jest ona niezbędna podczas prowadzenia własnej działalności gospodarczej, rozwiązywania sporów rodzinnych lub chęci zabezpieczenia spadku. W każdej z wymienionych sytuacji, ale nie tylko, mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Prawnicy z Pszczyny świadczą usługi na rzecz Klientów z tej miejscowości i nie tylko. Czym charakteryzuje się nasza kancelaria adwokacka? Korzystając z oferty, mogą Państwo liczyć na:

  • Indywidualne podejście - zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sprawa jest inna. Nie podchodzimy zatem do Klientów ogólnikowo, a każdorazowo indywidualnie analizujemy problem. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie zaistniałej sytuacji. 

  • Profesjonalizm - niezależnie od tego, czy z naszych usług skorzysta Klient indywidualny czy ogromna korporacja ubiegająca się o kilkumilionowe odszkodowanie, do każdej sprawy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i podejmujemy wszelkich starań, aby osiągnąć możliwie najlepszy efekt prowadzonych działań. 

  • Determinację - nasi prawnicy z Pszczyny są w pełni skupieni na powierzonych im zadaniach. Dzięki temu sprawy zarówno dotyczące prawa rodzinnego, jak i karnego oraz każdego innego, są dla nas tak samo ważne. W ten sposób, niezależnie od sytuacji, dążymy do uzyskania korzystnego dla klienta werdyktu. 

  • Cierpliwość - wszelkie zagadnienia prawne nie są proste do zrozumienia. Jesteśmy świadomi tego, że język prawa jest często skomplikowany dla osób niemających z nim do czynienia na co dzień, dlatego skrupulatnie tłumaczymy naszym Klientom wszelkie działania, aby mieli oni pełną kontrolę nad realizowanymi przez nas pracami. 

  • Wyrozumiałość - nie oceniamy postępowania Klientów, którzy zgłaszają się po pomoc do naszej kancelarii. Jesteśmy jedynie stroną w postępowaniu, a nasza rola ogranicza się do osiągnięcia korzystnego rezultatu. 

W jakich sprawach jesteśmy w stanie pomóc?


Na pomoc naszych radców prawnych z Pszczyny, Klienci mogą liczyć w naprawdę wielu sprawach. W kancelarii adwokackiej, którą prowadzimy, przyjmujemy osoby zainteresowane między innymi ustaleniem kontaktów z dzieckiem po rozwodzie, które reguluje prawo rodzinne. Ponadto oferujemy konsultacje dotyczące prawa karnego, cywilnego czy spadkowego. Szeroka oferta usług naszej kancelarii obejmuje również pomoc właścicielom przedsiębiorstw o różnej skali. Posiadamy bowiem bogate doświadczenie we wsparciu zarówno makro i mikrofirm, jak i ogromnych korporacji, działających na obszarze całego kontynentu. Tego rodzaju podmioty, mogą liczyć na naszą pomoc w przypadku przekształcania, podziału czy zmiany formy prawnej spółki, wykonywaniu audytów prawnych lub w obsłudze zamówień publicznych. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących zakresu działania naszej kancelarii, zapraszamy do kontaktu.

 

Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług w Pszczynie, znajdziecie nas pod adresem:

Łowiecka 17E
43-200 Pszczyna
tel. 795 016 884
e-mail: janusz.wylag@kancelaria-wylag.com

bottom of page