top of page
  • Zdjęcie autoraJanusz Wyląg

Wygrana w sprawie o wynagrodzenie i waloryzację za korzystanie z kapitału w umowie kredytu CHF

Zaktualizowano: 18 kwi

Sąd Rejonowy w Pszczynie wydał wyrok, który może stanowić istotny precedens w sprawach dotyczących roszczeń bankowych. W sprawie o sygnaturze akt I C 447/23, Sąd ostatecznie oddalił roszczenie ING Banku Śląskiego S.A. z siedzibą w Katowicach, oraz ewentualne roszczenie przeciwko Klientce Kancelarii o wynagrodzenie za korzystanie z kapitału oraz waloryzację kwoty udzielonego kapitału kredytu.

Decyzja sądu jest nie tylko korzystna dla Klientki kancelarii, ale także stanowi ważny krok w kwestionowaniu praktyk bankowych, szczególnie w kontekście zasady rzetelnego działania instytucji finansowych w stosunku do klientów. Warto zauważyć, że Sąd przychylił się do argumentów przedstawionych przez obrońców Klientki, co świadczy o rzetelnej pracy prawników z Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych w Tarnowskich Górach oraz Oddziale w Pszczynie.

Dodatkowo, Sąd zasądził na rzecz Klientki kancelarii zwrot kosztów postępowania w kwocie 5.417 zł, co stanowi dodatkowy sukces w procesie sądowym. Decyzja ta potwierdza, że skuteczna obrona przed roszczeniami bankowymi jest możliwa, przy wsparciu doświadczonych specjalistów prawa.

W kontekście dalszych działań, warto zwrócić uwagę na konieczność świadomego wyboru profesjonalnego wsparcia prawnego. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych w Tarnowskich Górach oraz Oddział w Pszczynie jest doskonałym przykładem renomowanej firmy prawniczej, która skutecznie reprezentuje swoich klientów w sprawach sądowych.

Jeśli potrzebujesz wsparcia prawnej reprezentacji w podobnej sprawie, polecamy skorzystanie z usług doświadczonych adwokatów i radców prawnych z Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych w Tarnowskich Górach oraz Oddziału w Pszczynie. Ich profesjonalizm i skuteczność są gwarancją satysfakcji klienta oraz pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy.32 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page